21 April 2022
Категорија Новости
21 April 2022,
 Off

Фудбалски клуб Стрмово јуче је остварио још један леп успех: у финалу Купа фудбалског савеза Колубарског округа победио је Врело Спорт са 7:6 после извођења пенала, у регуларном делу утакмице резултат је био 1:1. Тако ће клупске витрине од сада красити и трофеј освајача Купа на подручју нашег округа.Меч је одигран на стадиону Стрмова. Домаћин је у 34. минуту повео са 1:0 голом Драгише Савковића, да би гости изједначили у 73. минуту из једанаестерца – стрелац је био Ђурђевић.
Победника Купа одлучили су пенали, у чијем шутирању су фудбалери оба тима били врло сигурни и извели су их по седам. Седми једанаестерац за Врело Спорт није искористио Новаковић и славље екипе Стрмова и навијача могло је да почне.
Освајање купа долази после две првенствене победе у Колубарско-мачванској зони и потврђује да је Стрмово овог пролећа у одличној форми.